Kurumsal.TV

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal TV olarak ekibimiz, 2010 yılından beri, piyasa diye adlandırılan şirketlerimizin, çalışanlarımızın ve kurumlarımızın finansal konularda bilgilendirilmesini amaçlamaktadır. 

Entellektüel bilgi ve birikimi, üzerinde yaşadığımız güzel ülkemizin bize kattığı değerleri, güzel milletimizle paylaşmak ve tüm insanlığın gelişimine katkıda bulunmak en önemli amacımızdır. 

Bütün varlıkların hülasası, özü olan insan; eğlence için, oyun için, yiyip içmek, gezmek, yatmak keyf sürmek için yaratılmadı. Sürekli kendini geliştirmek ve içinde bulunduğu topluma katkı sağlamak amacında olan insan, aynı zamanda iyi bir baba, iyi bir evlat, iyi bir vatandaş olacaktır.

Piyasalar; gerek ticari olsun gerek ahlaki olsun devlet ve milletin ortak mirasıdır, geleceğidir. Sürekli kontrollerle düzenlenmez ve iyileştirilmezse, miras da gelecek de yok olur!

Sizler de iş dünyasına faydalı gördüğünüz analizlerinizi bizimle paylaşabilir, sitemizde yayınlayabilirsiniz.

Her türlü görüş ve sorular için liv@kurumsal.tv 

Medeniyete, cemiyet hayatına ve milletimize faydası olması temennisiyle.

ÖNEMLİ NOT

Bu sitede yer alan her türlü bilgi, yorum ve tavsiyeleri, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup finansal bilgi ve genel bilgilendirme kapsamında hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler ve görüşler yatırımcıları bilgilendirmek amacıyla, güncel ve güvenilir kaynaklardan temin edilmiş olmakla beraber söz konusu bilgilerin doğru ve tam olduğunu taahhüt etmemektedir. Sitedeki tüm yazılar ve yorumlardan, bilgilerin tam veya doğru olmaması ve/veya güncellenme nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi zararlardan web sitemiz ve çalışanları sorumlu tutulamaz.